Podczas #STARTERa podzielimy się na ścieżki.
Każdy z nas będzie mógł wybrać interesujący go temat.

Q: Czy jeśli przy rejestracji wybrałem/am interesującą mnie ścieżkę, to czy muszę robić to ponownie?
A: Tak, prosimy o to, ponieważ zapisy na ścieżki zostały zresetowane. Wiąże się to po pierwsze ze zmianą miejsca organizacji konferencji, gdzie mamy inne warunki, a po drugie - z pojawieniem się nowych ścieżek.

WyCZUJ siebie, czyli o emocjach

Prowadzący: Magda Jeleń

Co mówią do mnie moje emocje? Na tej ścieżce usłyszysz, o tym czym są emocje, do czego są Ci potrzebne i jak mogą pomóc w odkrywaniu siebie oraz drogi ku Bożemu powołaniu.
Z Supermenem na spacerze, czyli o ewangelizacji

Prowadzący: Krzysztof Sowiński

Kim jestem, Kto przez codzienność idzie ze mną i w jaki sposób może to zmieniać rzeczywistość mnie otaczającą? Na tej ścieżce usłyszysz o palącym wezwaniu Jezusa, które daje nam na dzisiejsze czasy, aby być solą i światłem świata, w każdym czasie i miejscu, oraz o tym, w jaki sposób zyskiwać smak i jasność tak przenikającą, że dowiedzą się i doświadczą tego ulice, osiedla i miasta, które Cię otaczają.
Infinity war, czyli o relacjach

Prowadzący: Agnieszka i Michał Grzankowie

Czasem nie łatwo jest się dogadać, czasem relacje, które są nam najbliższe, stają się... no właśnie - infinity war. Jak się komunikować, jak budować dobre relacje?
Pasja - Misja - Raban, czyli jak robić Królestwo Boże w świecie

Prowadzący: Magda Kadziak

Jak moge zrobić raban? Na tej ścieżce usłyszysz jak pasja dla Jezusa prowadzi do wypełnienia życiowej misji oraz o wyzwaniu rzuconym przez Papieża dzisiejszemu Kościołowi.
(S)twórczy Duch - jak mówić o Bogu przez sztukę?

Prowadzący: Sara i Kacper Kukier

Jaki jest mój własny język i styl mówienia o Bogu? Ten warsztat pomoże Ci wydobyć swoją unikalną wrażliwość na świat i przekształcić ją w energię do tworzenia sztuki, która objawia Boga.
Ścieżka dla liderów i duszpasterzy młodzieżowych

Prowadzący: ks. Tomasz Szałanda

Przestrzeń spotkania liderów i duszpasterzy, którzy na co dzień pracują z młodzieżą. Ze względu na limit osób - zapraszamy na tę ścieżkę tylko głównych liderów.


Zapisy na ścieżkiWybrana ścieżka:


© 2019 starter.waw.pl